Eyecedar to profesjonalny internetowy sprzedawca okularów. Rodzaje produktów obejmują okulary na receptę, okulary przeciwsłoneczne na receptę, okulary blokujące niebieskie światło, okulary modowe bez recepty, okulary do czytania itp. Jesteśmy zaangażowani w projektowanie i produkcję wysokiej jakości produktów okularowych i zapewnienie profesjonalnych i niezawodnych usług.

Nasze obietnice:

Zapewnij, że wszyscy klienci otrzymają najlepsze doświadczenie klienta.

Zapewnij 2-letnią gwarancję na wszystkie oprawki okularów na receptę i okulary przeciwsłoneczne.

Zapewnij najbardziej przystępne cenowo okulary i najlepszej jakości soczewki optyczne.

Zapewnij bezpieczną i wygodną obsługę okularów zamówionych online.

Zapewnij 30-dniową, bezproblemową politykę zwrotów.

Zapewnij szybką międzynarodową logistykę i dostawę, ekspresowa wysyłka zapewnia, że zamówienia są otrzymywane w ciągu 4-6 dni.

Zapewnienie satysfakcjonującej i doskonałej obsługi klienta.

Wysyłka ekspresowa

We are committed to designing and manufacturing high-quality glasses products, and provide professional and reliable services.To ensure that all customers will get the best customer experience, 2-year quality guarantee on all prescription eyeglass frames and sunglasses, 30-day free return policy, and excellent customer support.

Jesteśmy zaangażowani w projektowanie i wytwarzanie wysokiej jakości produktów okularowych, oraz zapewnienie profesjonalnych i niezawodnych usług.Aby zapewnić, że wszyscy klienci otrzymają najlepsze doświadczenie klienta, 2-letnią gwarancję jakości na wszystkie ramy okularów recepturowych i okularów przeciwsłonecznych, 30-dniową politykę bezpłatnego zwrotu i doskonałą obsługę klienta.

 • 100% satysfakcji

  Oferujemy bezproblemowe 30-dniowe zwroty na wszystkie zamówienia. Masz trzydzieści (30) dni od daty otrzymania okularów, aby zadzwonić do nas lub wysłać e-mail z prośbą o zwrot, jeśli chcesz je zwrócić z jakiegokolwiek powodu.

 • Gwarancja jakości

  Starannie dobieramy dla Ciebie każdą parę okularów i zapewniamy 2 lata jakościowego serwisu naprawczego.

 • Wirtualne przymierzanie

  Użyj naszego systemu przymierzania online, załaduj swoje zdjęcie we wszystkich listach produktów, możesz uzyskać efekt noszenia w czasie rzeczywistym i pomóc w wyborze stylu okularów.

 • Bezpieczne i pewne zakupy

  Wykorzystujemy standardową w branży technologię Secure Sockets Layer (SSL), aby umożliwić szyfrowanie potencjalnie wrażliwych informacji, takich jak imię i nazwisko, adres oraz innych krytycznie wrażliwych informacji, takich jak dane karty kredytowej podczas dokonywania płatności.

 • Doskonała obsługa

  Nasz profesjonalny zespół obsługi klienta odpowie na wszelkie pytania dotyczące zakupu i po sprzedaży w każdej chwili.

 • Szybka dostawa

  Dostarczamy okulary bezpośrednio do Twoich drzwi, a większość zamówień dociera do Ciebie w ciągu 7 dni.

Essential & More

Niezbędne i więcej

Światło z ciemności. Kolor może wpływać na nasz nastrój. Ważne jest, aby znaleźć to połączenie. Słoneczne kolory przedstawiają tęczę nadziei, a klasyczne barwy tworzą spokojną i stabilną atmosferę.

Organic fashion

Moda ekologiczna

Wartość, jaką nadajemy materiałom i rzemiosłu, rośnie z dnia na dzień. Szanujemy naturę, przebywamy w naturze i niestrudzenie pracujemy dla natury. Circular design to projektowanie bez odpadów, mające na celu poszukiwanie rozwiązań, które mogą rozwiązać coraz poważniejsze problemy środowiskowe i społeczno-gospodarcze, a design bardziej szanuje środowisko. Cykl produkcyjny został przeprojektowany w celu zmniejszenia ilości odpadów; projekt odzieży, akcesoriów i przedmiotów przestrzega zasady trwałości, czyniąc naprawy nowym nawykiem. Nowym trendem jest ponowna ocena tego, czego używamy, i wyjaśnienie, kiedy granica jest wystarczająca. Dlatego aktywny" design i projektowanie przedmiotów o niezwykłych właściwościach odzwierciedlają bezpieczeństwo

Brand new community

Zupełnie nowa wspólnota

Nic nie jest bardziej wolne, bardziej beztroskie i bardziej energiczne niż dzieciństwo. Ten nastrój może sprawić, że ludzie w każdym wieku będą lepsi, niech widzą świat w żywszych barwach, nie bądźmy zbyt surowi, rzutujmy się na świat jak do parku rozrywki. To właśnie w tym kontekście spotykają się różne głosy, które wyrażają chęć uczynienia przyszłości lepszą. To pragnienie jest przekazywane ciekawymi kanałami i wspierane przez technologię. Jest rozpowszechniane poprzez muzykę, modę i sztukę, a nawet wyrażane poprzez wirtualną rzeczywistość. Wszystko jest pod wpływem nowoczesnego stylu retro. Od wzorów po świeże kolory, emanuje atmosferą retro.

Bona fide

W dobrej wierze

Jesteśmy w epoce nierozerwalnie związanej z Internetem i coraz bardziej zanurzamy się w nowym wirtualnym świecie. Zaczynamy zdawać sobie sprawę, że musimy odkryć nową intymność poprzez siebie i innych, aby przywrócić nasze człowieczeństwo" i odkryć nowe sposoby zbiorowego połączenia oparte na dzieleniu się uczuciami i doświadczeniami. Pierwszym "uczuciem"

CZAS WYSYŁKI

CountryRegion Sposób wysyłki Stawka Szacowany czas dostawy
United States & Canada USPS 5.95* 8-10 dni
United States & Canada UPS/DHL/FEDEX 12.95* 5-6 dni
Europa Lokalny ekspres pocztowy 6.95* 8-10 dni
Europa DHL/UPS/\/FEDEX 12.95* 5-6 dni
Australia i Nowa Zelandia Lokalny ekspres pocztowy 6.95* 8-10 dni
Australia i Nowa Zelandia DHL/UPS//FEDEX 12.95* 5-6 dni

Polityka refundacji

Masz trzydzieści (30) dni od daty otrzymania okularów, aby zadzwonić do nas lub wysłać e-mail z prośbą o zwrot, jeśli chcesz je zwrócić z jakiegokolwiek powodu. Jeśli popełniłeś błąd podczas składania zamówienia lub po prostu nie podobają Ci się okulary, możesz je zwrócić za jednorazowy 100% kredyt sklepowy (bez wysyłki) lub za 50% zwrot pieniędzy (bez wysyłki) na kartę kredytową, debetową lub konto PayPal.

Wymienimy uszkodzone oprawki bez żadnych opłat w ciągu tego 2-letniego okresu gwarancyjnego. Jeśli uważasz, że wystąpił błąd produkcyjny, zwróć okulary do kontroli w ciągu 30-dniowego okresu gwarancyjnego. Jeśli nasza kontrola wykaże, że okulary zostały wykonane nieprawidłowo, przerobimy je dla Ciebie bez żadnych opłat. Soczewki Wady powłoki antyrefleksyjnej (AR) i folii fotochromowych są objęte gwarancją przez jeden rok od daty otrzymania. Gwarancja nie obejmuje normalnego zużycia opraw, soczewek lub powłok.